Czwartek, 2024/Marzec/28, 10:55 PMGłówna | Rejestracja | Wejdź

Menu witryny

Formularz logowania

Wyszukiwanie

Nasza sonda

Oceń moją witrynę
Suma odpowiedzi: 4

Mini-czat

Poznajmy się :) - Forum
[ Nowe wiadomości · Członkowie · Regulamin forum · Wyszukiwanie · RSS ]
  • Strona 1 z 1
  • 1
Forum » Test category » Poznajmy się:) » Poznajmy się :) (Żeby każdy wiedział, kto jest kto :))
Poznajmy się :)
GiliathwenData: Niedziela, 2013/Maj/12, 12:35 PM | Wiadomość # 1
Szeregowy
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 1
Reputacja: 0
Status: Offline
Witam serdecznie, pozwalam sobie założyć pierwszy wątek shy , ażeby wszyscy się przedstawili i zapoznali ze sobą nawzajem,co by łatwiej i przyjemniej było nam ze sobą rozmawiać biggrin .

Ja mam na imię Dominika, mam 25 lat. Mieszkam na Pomorzu, jestem mamą dwóch chłopców (2,5 roku, 2,5 miesiąca teehee ). Powracam do hodowania owadożerów, gdyż moje pierwsze okazy z przyczyn ode mnie niezależnych przestały istnieć weep . Do tej pory hodowałam rosiczki i muchołówki, teraz zaczynam przygodę z dzbanecznikiem, kusi mnie też darlingtonia i cefalotus.

Pazdrawiam!!!
 
celaData: Poniedziałek, 2013/Maj/13, 9:15 PM | Wiadomość # 2
Marszałek
Grupa: Administratorzy
Wiadomości: 3
Reputacja: 1000
Status: Offline
witam,
mam na imie krystian uprawa roslin zajmuje sie od 2 lat smile ostatni zajmuje sie muchołówkami i wychodowanym z odrostu dzbanecznikiem:)
 
peterData: Środa, 2013/Czerwiec/05, 11:37 AM | Wiadomość # 3
Szeregowy
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 3
Reputacja: 0
Status: Offline
Witam ma na imię piotrek. Moja przygoda z owadożercami rozpoczeła sie na wycieczce klasowej gdzie pierwszy raz zobaczyłem muchołówke .Rośłina mnie tak zafascynowała ze postanowiłem kupić taką samą od tamtej pory mam ich 2 i 2 rosiczki oraz jedna kapturnicę:)
pozdrawiam!! biggrin
 
różaData: Środa, 2013/Czerwiec/05, 11:50 AM | Wiadomość # 4
Szeregowy
Grupa: Użytkownicy
Wiadomości: 2
Reputacja: 0
Status: Offline
Witam serdecznie v Nazywam sie Róża i mam 19 lat w swoich zbiorach mam 2 kapturnice i jedną rosiczkę prof moja przygoda rozpoczeła sie przy zakupie cytrusów w praktikerze;D wtedy zobaczyłam muchołówke która mnie bardzo zainteresowała a najbardziej jej system chywytania owadów  laugh
pozdrawiam!!!  teehee
 
Forum » Test category » Poznajmy się:) » Poznajmy się :) (Żeby każdy wiedział, kto jest kto :))
  • Strona 1 z 1
  • 1
Wyszukiwanie:

Copyright MyCorp © 2024 | Stwórz bezpłatną stronę www za pomocą uCoz